22 436 30 80

Kontakt

Serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną!

Adwokat Jakub Jabłoński

aleja Jana Pawła II 80 lok.C10

00-175 Warszawa

Administratorem Twoich danych osobowych jest adwokat Jakub Jabłoński prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Kancelaria Adwokacka Jakub Jabłoński, z siedzibą w Warszawie, Al. Jana Pawła II 80 lok. C 10, 00-175 Warszawa.
Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kod captcha
Tekst nieczytelny? Kliknij tutaj!